premiery kinowe

Najbardziej wyczekiwane premiery kinowe tej jesieni

Kino to jeden z najlepszych pomysłów na dłużące się, jesienne popołudnia. Szczególnie, że to właśnie wtedy ukazuje się najwięcej ciekawych premier filmowych. Sprawdzamy, na co warto wybrać się jeszcze przed świętami!

Pitbull: Niebezpieczne kobiety

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów i fanek adrenaliny. Ostatni Pitbull Patryka Vegi był genialny, a z obsadą, która pojawiła się w „Niebezpiecznych kobietach” można spodziewać się powtórki ogromnego sukcesu. Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska, a do tego boski Piotr Stramowski, czyli największe odkrycie 2015 roku! Brzmi bardzo zachęcająco i koniecznie trzeba to zobaczyć. Chociażby po to, by trochę podnieść sobie ciśnienie krwi!

film pittbul

Księgowy

Świetny film akcji z Benem Affleckiem w roli głównej. Choć tytuł nie brzmi zachęcająco (w przeciwieństwie do nazwiska „Affleck”), to całość trzyma w napięciu. Są też wątki miłosne i dramat rodzinny, czyli wszystko, co składa się na dobry film psychologiczny. Postaci wyraziste i dobrze zagrane. Ciekawi, co złego może zbroić księgowy?

film księgowy

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Magia „Harry’ego Pottera” ogarnęła nie tylko dzieci! Ta fantastyczna postać i cały stworzony przez J.K. Rowling świat można już spokojnie nazwać kultowymi. Ostatnio hitem stała się najnowsza część „Harry’ego…”, którą napisała autorka jako kontynuację serii, która cieszy się wciąż ogromną popularnością (genialny powrót). Ale jeszcze większa euforia wybuchła wśród fanów serii w momencie, gdy ogłoszono, że w tym roku, w listopadzie, powróci magiczna rzeczywistość Harry’ego w nowym filmie „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Co prawda obejdzie się bez znanej trójki aktorów, bo rzecz dzieje się 70 lat wcześniej, jednak sam fakt spędzenia dwóch godzin w tym niezwykłym świecie zapowiada się bardzo obiecująco!

film fantastyczne zwierzęta

Światło między oceanami

Rzecz do popłakania. Takiego filmu nie mogło zabraknąć w jesiennym repertuarze. Piszą o nim, że to klasyczny, hollywoodzki melodramat. W roli głównej zobaczymy tu przepiękną Alicię Vikander. Historia miłości, która po pewnym czasie zaczyna robić się toksyczna. Kto takiej nie przeżył, ręka w górę!

film światło między oceanem

Sprzymierzeni

O tym filmie zrobiło się głośno, mimo że swoją premierę ma dopiero w grudniu. Głównie ze względu na spekulacje odnośnie domniemanego romansu Brada Pitta z Marion Cottilard. Sensacje świata show biznesu podgrzały atmosferę, dlatego tym bardziej warto zobaczyć „Sprzymierzonych”, chociażby z ciekawości, czy chemia między aktorami faktycznie dała o sobie znać! Dodatkowo akcja osadzona w czasach wojny i przepiękne kostiumy.

film sprzymierzeni

Firmowa gwiazdka

Dla wszystkich wielbicieli amerykańskiego humoru w typie „Kac Vegas”. Tu również będzie imprezowo i będzie się działo! Firmowa gwiazdka to opowieść o służbowej Wigilii, która nieco wymyka się spod kontroli. W jednej z ról głównych wiecznie na topie Jennifer Aniston!

film firmowa gwiazdka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.